środa, 10 września 2014

Sherrie Dillard - Jak rozwinąć naturalną intuicję

Sherrie Dillard - Jak rozwinąć naturalną intuicję


Sherrie Dillard - Jak rozwinąć naturalną intuicję

Autor: Sherrie Dillard
Tytuł: Jak rozwinąć naturalną intuicję
 Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 264
Ocena: 5/6

„Jak rozwinąć naturalną intuicję” autorstwa Sherrie Dillard, omawia zagadnienie intuicji, czym jest, jak ją rozwijać oraz omawia wiele ciekawostek z nią związanych. Medium z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, udziela wielu porad i instrukcji jak we właściwy sposób rozwinąć swoją naturalną intuicję. Pozycja ta zawiera wiele interesujących informacji i ciekawostek, które powinny zaciekawić czytelników zainteresowanych tematyką intuicji i tematów pokrewnych. Możliwością rozwijania własnych psychicznych zdolności i doskonalenia własnego „ja”.

W niniejszej książce zostały zawarte praktyki i przemyślenia Sherrie Dillard, medium z wieloletnim doświadczeniem. Autorka posiada niebywałą więź ze światem duchowym oraz niezwykłą moc intuicji, poprzez swoją książkę pokazuje i udowadnia, że każdy z nas jest w stanie stać się medium i rozwijać swój naturalny potencjał. Można dowiedzieć się z tej pozycji między innymi tego, że jeśli emocje innych wpływają na Ciebie, czujesz związek z naturą lub inne osoby chętnie Ci się zwierzają, jest to oznaką tego właśnie potencjału. Dowiemy się również jakie są typy intuicji, jak je rozróżniać, oraz poznamy sposoby na to jak określić jaki typ intuicji sami posiadamy. Autorka przedstawia również, korzyści ale i zagrożenia płynące z posiadania danych typów intuicji oraz bycia medium. Ponadto poznamy różnice pomiędzy intuicją emocjonalną, mentalną, fizyczną oraz duchową. W książce znajdziemy także, test dzięki któremu określimy, jaki rodzaj intuicji posiadamy. Znajdziemy w niej również różnego rodzaju ćwiczenia rozwijające nasze zdolności, jak na przykład medytacja. Pani Dillard opisuje również jak rozpoznać przewodników duchowych i dopasować odpowiedniego do własnych potrzeb. Nauczymy się również jak uzyskać umiejętności niezbędne do otoczenia siebie i swoich najbliższych ochroną mentalną. Dzięki tej lekturze dowiadujemy się, że każdy jest wstanie wspiąć się na sam szczyt ścieżki samorozwoju oraz każdy posiada możliwość poznania mistycznych darów i możliwości ich doświadczania. Lektura tej pozycji to niebywała podróż poprzez meandry własnej osobowości, polecam każdemu tą wyprawę a na pewno nie pożałujecie.

„Jak rozwinąć naturalną intuicję” napisana jest prostym i lekkim językiem, przez co mamy wrażenie, że autorka zna się na rzeczach, o których pisze, a całość dosłownie pochłaniamy w zawrotnym tempie. Jest to pozycja o dużym nakładzie interesującej wiedzy i zdecydowanie warto zwrócić na nią uwagę. Książka napisana jest profesjonalnie, zawiera wiele interesujących ćwiczeń rozwijających intuicję. Serdecznie polecam.

Książkę znajdziecie pod poniższym linkiem:

  http://talizman.pl/duchowosc/9014-jak-rozwinac-naturalna-intuicje-9788373776142.html

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję 
Wydawnictwu Studio Astropsychologii

studioastro.pl

6 komentarzy:

 1. Od dawna ciekawi mnie ta książka, może w końcu trafi w moje ręce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna strona. Mam nadzijieję, że wrócisz do blogów.
  Zapraszam na forum IRN.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie
  {+2348032246310}

  OdpowiedzUsuń