wtorek, 22 września 2015

Richard Gordon - Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów

Richard Gordon - Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów


Richard Gordon - Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów

Autor: Richard Gordon   
Tytuł: Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 272
Ocena: 5/6

„Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów” to rewelacyjna książka autorstwa Richard’a Gordon’a wydana dzięki wydawnictwu Studio Astropsychologii. Dowiemy się dzięki niej jak można w prosty i naturalny sposób leczyć siebie i bliskich, czym tak naprawdę jest dotyk kwantowy oraz jakie efekty można dzięki niemu dokonać. Zapraszam do recenzji tej fenomenalnej książki.

Dotyk kwantowy to umiejętność uzdrawiania dotykiem, dotykając w określony sposób siebie lub innych, można w znaczący sposób przyspieszyć regenerację organizmu. Rezultat takiego uzdrawiania pojawia się bardzo szybko, aby nauczyć się tej techniki należy opanować kilka technik oddechowych, medytacji, świadomości ciała oraz pozycji rąk. Zdolność do uleczania to wrodzona część natury człowieka i nauczenie się wykonywania prawidłowego dotyku kwantowego przychodzi w większości bez większych problemów. Jest to umiejętność niezwykle przydatna, przez większość osób może być uważana za swego rodzaju cud, jednak jest to jak najbardziej naturalne zjawisko. Podczas wykonywania dotyku kwantowego odczuwamy radość i poczucie niebywałej satysfakcji płynącej ze świadomości, pomagania w powrocie do zdrowia ważnej dla nas osoby. Według niniejszej książki istnieje miejsce na poziomie kwantowym gdzie znajduje się połączenie pomiędzy umysłem a materią. Uzdrawianie własnymi dobrymi wibracjami, jest w tej pozycji niezwykle skrupulatnie wyjaśnione i potwierdzone naukowo. Kwantowe uzdrawianie jest używane w różnych dziedzinach ezoteryki, wykorzystują je fizjoterapeuci, akupunkturzyści czy chiropraktycy. Jest to umiejętność wykorzystywana bardzo często od wielu pokoleń, kiedyś szerzej stosowana, dzisiaj lekko zapomniana na rzecz farmakologicznego sposobu leczenia. Polecam wam tą książkę oraz metodę na szybkie i skutecznie leczenie siebie i bliskich. Spróbujcie sami a przekonacie się, że można zdziałać cuda jeśli tylko odpowiednio mocno się w to wierzy.

„Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów” przybliżyło mi wiedzę, która była mi już znajoma. Jednak książka ta zawiera również wiele faktów, wcześniej mi nie znanych. Pozycja ta napisana jest profesjonalnie, prostym i barwnym językiem, dzięki czemu bez problemu zrozumie jej treść osoba nawet nie do końca zaznajomiona z ezoteryką. Dzięki prostym i szybkim do przyswojenia technikom, można w mgnieniu okna nauczyć się przynajmniej podstaw dotyku kwantowego. Jest to bardzo przydatna umiejętność w codziennym życiu, wyćwiczona do perfekcji może pomóc nam w trudnych życiowych momentach. Serdecznie polecam.

Książkę znajdziecie pod poniższym linkiem:

 http://talizman.pl/kwantowe-uzdrawianie/9016-kwantowe-uzdrawianie-9788373776135.html

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję 
Wydawnictwu Studio Astropsychologii

studioastro.pl

12 komentarzy:

 1. Mam na nią chrapkę już od pewnego czasu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam jeszcze tego autora, ale książka wydaje się interesująca. Chyba się na nią połaszczę:).

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawie napisana recenzja, a po książkę z pewnością sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka świetna, polecam wszystkim ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie
  {+2348032246310}

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję bardzo DR DAWN za to, że mój były chłopak wrócił do mnie. Nazywam się Joyce Jayden i piszę tę piękną opinię z szacunkiem dla tego człowieka. Spełnił wszystkie moje życzenia. Mój chłopak i ja jesteśmy w związku od ponad 3 lat i mimo, że mieliśmy tyle kłótni, nigdy nie myśleliśmy o rozstaniu. Pewnego dnia zadzwonił do mnie przez telefon i powiedział, że jest zmęczony związkiem i nie widzi, dokąd nigdzie idziemy. Minęły miesiące, a mój chłopak przestał się ze mną kontaktować i nigdy więcej od niego nie słyszałem, a jego telefon komórkowy był odłączony. Wiedziałem, że muszę szukać pomocy z powodu miłości, którą go darzę. Skontaktowałem się z tym niesamowitym czarodziejem, ponieważ nigdy wcześniej nie kontaktowałem się z nikim i mówię ci, że po tygodniu kontaktu mój były chłopak zadzwonił do mnie i poprosił o spotkanie po 48 godzinach, wykonał dla mnie robotę, aby pogodzić się z moim chłopakiem, nosił pierścionek na moim palcu. Jestem bardzo szczęśliwa, bo wkrótce zostanę mężatką z pomocą tej niesamowitej czarodziejki. Obiecałem zamanifestować wasze prace wszystkim i proszę skontaktować się z tym człowiekiem, aby ci pomógł na e-mail: ( dawnacuna314@gmail.com ) lub możesz również WhatsApp: +2349046229159

  OdpowiedzUsuń
 7. Kapitalna strona, ze swojej strony bardzo polecam https://airtour.waw.pl/ witrynę z artykułami ogólnotematycznymi.

  OdpowiedzUsuń