czwartek, 17 września 2015

Raymond Buckland - Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną

 Raymond Buckland - Wielka księga komunikacji z duchami


Raymond Buckland - Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną

Autor: Raymond Buckland
Tytuł: Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Liczba stron: 392
Ocena: 5/6

„Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną” autorstwa Raymond’a Buckland’a to poradnik umożliwiający lepsze poznanie oraz zaznajomienie się z fenomenem kontaktów z duchami. Któż nie chciałby ukoić bólu po stracie bliskiej osoby, nawiązać z nią kontaktu i dowiedzieć się czy u niej wszystko w porządku?  Komunikacja z Zaświatami to nie zabawa i należy pamiętać o zachowaniu rozwagi i ostrożności.

Jest to bardzo dobry poradnik, każdy rozdział to osobna lekcja na końcu której znajdują się pytania sprawdzające. W każdym rozdziale znajdziemy wprowadzenie, ćwiczenia, test sprawdzający oraz biografię. Spirytualizm to niezwykle ciekawa dziedzina, zasługująca na poświęcenie jej większej uwagi.
Raymond Buckland jest uważany za autorytet, jeśli chodzi o sprawy okultystyczne i nadnaturalne. Książki autora sprzedają się w bardzo dużym nakładzie, prowadził on również wiele wykładów oraz kursów na uniwersytetach, współpracował z stacjami telewizyjnymi oraz radiowymi. Książka pisana jest lekkim i barwnym językiem, pochłania czytelnika, aż do przewrócenia ostatniej strony. Jest tutaj naprawdę wiele składowych, a każda została świetnie przedstawiona. Ciekawymi przerywnikami są biografie ludzi, którzy zajmowali się tą dziedziną. To aż siedemdziesiąt lekcji omawiających bliższe spotkania z tamtym światem i jak do nich doprowadzić. Autor bardzo sumiennie i spokojnie wyjaśnia wszystko po kolei, odpowiada na pytania, które podczas czytania z pewnością pojawiają się w głowie czytelnika. Na samym końcu możemy znaleźć słowniczek z wieloma ciekawymi hasłami, wyjaśnienie „oszustw”, które spotyka się u mediów, a także odpowiedzi na wcześniej zadawane pytania po każdej lekcji. Pozycja ta prezentuje się nad wyraz ciekawie, sprawiając, że pomoże ona nie jednemu czytelnikowi w nurtujących go pytaniach.

„Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną” to lektura idealna dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze spirytualizmem, choć specjaliści w tej dziedzinie również powinni znaleźć w niej coś ciekawego. Jestem naprawdę mile zaskoczony, wyniosłem z lektury tej książki wiele cennych i porzytecznych informacji. Polecam wszystkim zainteresowanym tematem okultyzmu,  spirytualizmu oraz tym, czytelnikom którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat duchów i życia po śmierci. Serdecznie polecam.

Książkę znajdziecie pod poniższym linkiem:

http://talizman.pl/zycie-po-zyciu/6129-wielka-ksiega-komunikacji-z-duchami-9788373775459.html

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję 
Wydawnictwu Studio Astropsychologii

studioastro.pl

11 komentarzy:

 1. Ta książka na razie jeszcze przede mną. Ale zdecydowanie muszę się za nią zabrać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od dawna miałam chęć przeczytać tą książkę, teraz moja chęć jeszcze się powiększyła ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja recenzja bardzo zachęca, tak jak opis i okładka :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Dam jej szansę, za jakiś czas.

  OdpowiedzUsuń
 5. Super książka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć . Niedawno widziałam dowody DR DAWN na blogu, który odwiedzam, aby rozwiązać problemy w związku i randkowaniu, ponieważ miałam poważne kłopoty z moim chłopakiem i spotykaliśmy się przez dziewięć miesięcy, po prostu nagle się zmienił, nie odpowiadał na moje pytania. dzwoni, zaczął oszukiwać, skrzywdził mnie na wiele sposobów, nigdy nie sądziłem, że to możliwe i po prostu pomyślałem, że powinienem spróbować *może z jakiejś desperacji*.. i skontaktowałem się z GREAT DR DAWN. Na początku wszystko wydawało się senne i niewiarygodne, jego rady i rozwiązania były trochę proste i dziwne, a ja trochę się bałem, ponieważ czytałem i słyszałem wiele historii o fałszywych czarodziejach, oszustwach i nigdy nie wierzyłem w magię. i wiara i wrzuciłem kilka rzeczy po wszystkim i zadziałało to jak cud, wszystko poszło w zupełnie nowym kierunku, było i było niesamowite... Myślę, że to wszystko w dobrej wierze sprawiło, że przeczytałem ten konkretny post w ten wierny dzień. . Mam nadzieję, że mogę pomóc innym ludziom, tak jak on pomógł mi... Zrobiłem trochę i dostałem wszystko, czego chciałem. Jeśli chcesz *swojego chłopaka, dziewczynę, męża, żonę, rodzinę i życie miłosne. Wyślij e-maila { dawnacuna314@gmail.com } lub skontaktuj się z nim na WhatsAppie
  {+2348032246310}

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję bardzo DR DAWN za to, że mój były chłopak wrócił do mnie. Nazywam się Joyce Jayden i piszę tę piękną opinię z szacunkiem dla tego człowieka. Spełnił wszystkie moje życzenia. Mój chłopak i ja jesteśmy w związku od ponad 3 lat i mimo, że mieliśmy tyle kłótni, nigdy nie myśleliśmy o rozstaniu. Pewnego dnia zadzwonił do mnie przez telefon i powiedział, że jest zmęczony związkiem i nie widzi, dokąd nigdzie idziemy. Minęły miesiące, a mój chłopak przestał się ze mną kontaktować i nigdy więcej od niego nie słyszałem, a jego telefon komórkowy był odłączony. Wiedziałem, że muszę szukać pomocy z powodu miłości, którą go darzę. Skontaktowałem się z tym niesamowitym czarodziejem, ponieważ nigdy wcześniej nie kontaktowałem się z nikim i mówię ci, że po tygodniu kontaktu mój były chłopak zadzwonił do mnie i poprosił o spotkanie po 48 godzinach, wykonał dla mnie robotę, aby pogodzić się z moim chłopakiem, nosił pierścionek na moim palcu. Jestem bardzo szczęśliwa, bo wkrótce zostanę mężatką z pomocą tej niesamowitej czarodziejki. Obiecałem zamanifestować wasze prace wszystkim i proszę skontaktować się z tym człowiekiem, aby ci pomógł na e-mail: ( dawnacuna314@gmail.com ) lub możesz również WhatsApp: +2349046229159

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna strona, bardzo polecam https://prof-24.pl/ witrynę z artykułami ogólnotematycznymi.

  OdpowiedzUsuń