czwartek, 17 września 2015

Raymond Buckland - Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną

Edytuj post

 Raymond Buckland - Wielka księga komunikacji z duchami


Raymond Buckland - Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną

Autor: Raymond Buckland
Tytuł: Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Liczba stron: 392
Ocena: 5/6

„Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną” autorstwa Raymond’a Buckland’a to poradnik umożliwiający lepsze poznanie oraz zaznajomienie się z fenomenem kontaktów z duchami. Któż nie chciałby ukoić bólu po stracie bliskiej osoby, nawiązać z nią kontaktu i dowiedzieć się czy u niej wszystko w porządku?  Komunikacja z Zaświatami to nie zabawa i należy pamiętać o zachowaniu rozwagi i ostrożności.

Jest to bardzo dobry poradnik, każdy rozdział to osobna lekcja na końcu której znajdują się pytania sprawdzające. W każdym rozdziale znajdziemy wprowadzenie, ćwiczenia, test sprawdzający oraz biografię. Spirytualizm to niezwykle ciekawa dziedzina, zasługująca na poświęcenie jej większej uwagi.
Raymond Buckland jest uważany za autorytet, jeśli chodzi o sprawy okultystyczne i nadnaturalne. Książki autora sprzedają się w bardzo dużym nakładzie, prowadził on również wiele wykładów oraz kursów na uniwersytetach, współpracował z stacjami telewizyjnymi oraz radiowymi. Książka pisana jest lekkim i barwnym językiem, pochłania czytelnika, aż do przewrócenia ostatniej strony. Jest tutaj naprawdę wiele składowych, a każda została świetnie przedstawiona. Ciekawymi przerywnikami są biografie ludzi, którzy zajmowali się tą dziedziną. To aż siedemdziesiąt lekcji omawiających bliższe spotkania z tamtym światem i jak do nich doprowadzić. Autor bardzo sumiennie i spokojnie wyjaśnia wszystko po kolei, odpowiada na pytania, które podczas czytania z pewnością pojawiają się w głowie czytelnika. Na samym końcu możemy znaleźć słowniczek z wieloma ciekawymi hasłami, wyjaśnienie „oszustw”, które spotyka się u mediów, a także odpowiedzi na wcześniej zadawane pytania po każdej lekcji. Pozycja ta prezentuje się nad wyraz ciekawie, sprawiając, że pomoże ona nie jednemu czytelnikowi w nurtujących go pytaniach.

„Wielka księga komunikacji z duchami. Jak nawiązać kontakt z drugą stroną” to lektura idealna dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze spirytualizmem, choć specjaliści w tej dziedzinie również powinni znaleźć w niej coś ciekawego. Jestem naprawdę mile zaskoczony, wyniosłem z lektury tej książki wiele cennych i porzytecznych informacji. Polecam wszystkim zainteresowanym tematem okultyzmu,  spirytualizmu oraz tym, czytelnikom którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat duchów i życia po śmierci. Serdecznie polecam.

Książkę znajdziecie pod poniższym linkiem:

http://talizman.pl/zycie-po-zyciu/6129-wielka-ksiega-komunikacji-z-duchami-9788373775459.html

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję 
Wydawnictwu Studio Astropsychologii

studioastro.pl
6 komentarzy
 1. Ta książka na razie jeszcze przede mną. Ale zdecydowanie muszę się za nią zabrać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od dawna miałam chęć przeczytać tą książkę, teraz moja chęć jeszcze się powiększyła ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Twoja recenzja bardzo zachęca, tak jak opis i okładka :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Super książka!

  OdpowiedzUsuń