wtorek, 22 września 2015

Richard Gordon - Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów

Edytuj post

Richard Gordon - Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów


Richard Gordon - Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów

Autor: Richard Gordon   
Tytuł: Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Rok wydania: 2013
Liczba stron: 272
Ocena: 5/6

„Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów” to rewelacyjna książka autorstwa Richard’a Gordon’a wydana dzięki wydawnictwu Studio Astropsychologii. Dowiemy się dzięki niej jak można w prosty i naturalny sposób leczyć siebie i bliskich, czym tak naprawdę jest dotyk kwantowy oraz jakie efekty można dzięki niemu dokonać. Zapraszam do recenzji tej fenomenalnej książki.

Dotyk kwantowy to umiejętność uzdrawiania dotykiem, dotykając w określony sposób siebie lub innych, można w znaczący sposób przyspieszyć regenerację organizmu. Rezultat takiego uzdrawiania pojawia się bardzo szybko, aby nauczyć się tej techniki należy opanować kilka technik oddechowych, medytacji, świadomości ciała oraz pozycji rąk. Zdolność do uleczania to wrodzona część natury człowieka i nauczenie się wykonywania prawidłowego dotyku kwantowego przychodzi w większości bez większych problemów. Jest to umiejętność niezwykle przydatna, przez większość osób może być uważana za swego rodzaju cud, jednak jest to jak najbardziej naturalne zjawisko. Podczas wykonywania dotyku kwantowego odczuwamy radość i poczucie niebywałej satysfakcji płynącej ze świadomości, pomagania w powrocie do zdrowia ważnej dla nas osoby. Według niniejszej książki istnieje miejsce na poziomie kwantowym gdzie znajduje się połączenie pomiędzy umysłem a materią. Uzdrawianie własnymi dobrymi wibracjami, jest w tej pozycji niezwykle skrupulatnie wyjaśnione i potwierdzone naukowo. Kwantowe uzdrawianie jest używane w różnych dziedzinach ezoteryki, wykorzystują je fizjoterapeuci, akupunkturzyści czy chiropraktycy. Jest to umiejętność wykorzystywana bardzo często od wielu pokoleń, kiedyś szerzej stosowana, dzisiaj lekko zapomniana na rzecz farmakologicznego sposobu leczenia. Polecam wam tą książkę oraz metodę na szybkie i skutecznie leczenie siebie i bliskich. Spróbujcie sami a przekonacie się, że można zdziałać cuda jeśli tylko odpowiednio mocno się w to wierzy.

„Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów” przybliżyło mi wiedzę, która była mi już znajoma. Jednak książka ta zawiera również wiele faktów, wcześniej mi nie znanych. Pozycja ta napisana jest profesjonalnie, prostym i barwnym językiem, dzięki czemu bez problemu zrozumie jej treść osoba nawet nie do końca zaznajomiona z ezoteryką. Dzięki prostym i szybkim do przyswojenia technikom, można w mgnieniu okna nauczyć się przynajmniej podstaw dotyku kwantowego. Jest to bardzo przydatna umiejętność w codziennym życiu, wyćwiczona do perfekcji może pomóc nam w trudnych życiowych momentach. Serdecznie polecam.

Książkę znajdziecie pod poniższym linkiem:

 http://talizman.pl/kwantowe-uzdrawianie/9016-kwantowe-uzdrawianie-9788373776135.html

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tejże książki serdecznie dziękuję 
Wydawnictwu Studio Astropsychologii

studioastro.pl
6 komentarzy
 1. Mam na nią chrapkę już od pewnego czasu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam jeszcze tego autora, ale książka wydaje się interesująca. Chyba się na nią połaszczę:).

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawie napisana recenzja, a po książkę z pewnością sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka świetna, polecam wszystkim ^^

  OdpowiedzUsuń